מקצועות חופשיים

רואי החשבון המיומנים שלנו מלווים אנשי מקצוע ועסקים בסדרי גודל שונים הפועלים בתחומים רבים של המקצועות החופשיים כמו לדוגמה אדריכלים, עורכי דין, פרסומאים, אנשי שיווק ואינטרנט, רואי חשבון, אמנים ועוד.

הליווי המקצועי שלנו כולל ייעוץ פיננסי מקיף עבור אנשי עסקים המעוניינים להקים עסקים חדשים, הכנת תכנית עסקית מפורטת והכוונה לאורך כל הדרך עד ההגעה למטרה.

המיסוי המורכב בישראל מוביל את רואי החשבון שלנו להעניק ייעוץ מורחב לכל אנשי המקצוע הפועלים הן בארץ והן בעולם כדי לווסת ולנהל כיאות את תשלום המיסים כחוק.

אחד מתחומי המומחיות שלנו הוא ליווי עסקים בתחומים הללו המעוניינים למכור אותם עקב סיבות שונות. רואי החשבון שלנו מכינים דוחות על פי קריטריונים שונים כדי לקבוע את שווי החברה ומעניקים ייעוץ מקצועי לאורך כל המשא ומתן בין הצדדים. כשלקוח שלנו רוכש עסק קיים אנו מלווים את עסקת המיזוג או הרכישה תוך ביצוע בדיקת נאותות כנדרש.

עסקים רבים בתחומים הללו זקוקים להכוונה בנושאים רבים השייכים תחום עיסוקם. רואי החשבון שלנו המתמקצעים בנושאים הספציפיים הללו מלווים אותם באופן מקצועי ומעמיק כדי שהעסק יפעל בדרך הנכונה ללא טעויות עקב חוסר ידע, העלולות לפגוע בפעילות העסקית.

לבקשת עסקים רבים אנו מבצעים עבורם ביקורת פנים על ספרי החברה ומתריעים על הצורך בשינוי שיטות העבודה, תחשיבי עלויות, התנהלות לא תקינה ובעיות נוספות שהתגלו במהלך הביקורת.

אולי יעניין אותך גם >

סגירת תפריט
דילוג לתוכן